KKK

Mineraalkosmeetika.ee e-poe tellimuse miinimumsumma on 5e (ei sisalda transpordikulu).

Üle 50e tellimuse puhul on toodete transport Eesti piires Itella Smartpostiga tasuta, selleks kirjuta Kassas märkuste lahtrisse kuhu Smartposti automaati soovid oma pakki saada.

Kuidas saan tellida?

Lihtsalt lisa huvipakkuvad tooted ostukorvi ja lisa oma andmed, kindlasti KONTROLLI, et Sinu meiliaadress oleks õige, kuna sinna saadame arve. Ja samuti Omniva transpordi valikul kontrolli üle oma tarneaadress! (et oleks märgitud nii asula, maja-korter ja ka postiindeks), Smartposti valikul vaata kindlasti üle oma telefoninumber! Ja, et oled Märkuste lahtrisse lisanud Smartposti pakiautomaadi kuhu soovid oma kaupa saada.

Tellimuse kinnitamisel saadame Sulle e-mailile arve, mille eest tasumisel komplekteerime tooted ja paneme Sinu poole teele.

Tellimus tühistatakse nädala jooksul peale tellimuse esitamist kui ei ole laekunud makset või kui e ole muul viisil oma edasisest huvist märku antud!

Kui kiiresti on mul võimalik oma tellitud tooted kätte saada?

Kui tooted on meil laos olemas siis saab tooted kätte nädala jooksul kindlasti.  Saadame tooted Omniva maksikirjaga või Smartpostiga ja maksimum nädalaga peaks need ka Eesti piires kohale jõudma

 Kas toodete hinnale lisandub postikulu?

Postikulu lisandub hinnale. Postikulu hind sõltub tellija poolt tellitud toodete kaalust. Tavaliselt saadame testrid lihtmaksikirjana, mille puhul lisandub arvele postikulu 1.40 EUR ja täistoodete puhul lisandub arvele postikulu 3.94 EUR (Omniva Postipakk). Itella Smartpostiga saates on postikulu 2.50 EUR

Kuidas toimub maksmine?

Peale tellimuse saatmist ja transpordi kinnitamist saadame arve e-postile, mille alusel toimub maksmine. Kohe kui makse on meile laekunud, paneme kauba teele.

Kuidas ma oma tooted kätte saan?

Saadame tooted postiga, valikus on kas lihtmaksikiri Omnivaga, postipakk Omnivaga või Smartposti pakiautomaat

Kas tellitud tooteid saab tagastada või ümber vahetada?

Toodete testreid ei ole võimalik tagastada, samuti tooteid, mis on juba avatud. Avamata pakis tooteid on võimalik tagastada või ümber vahetada.

  • Miks ma peaksin kasutama mineraalkosmeetikat?

Kõige tähtsam asi mineraalkosmeetika puhul on see, et seda peetakse kõige nahasõbralikumaks make-upiks kosmeetikaturul. Kõige puhtamal kujul ei sisalda see kemikaale mis võivad tekitada allergilisi reaktsioone. Tänu puhtale koostisele on mineraalkosmeetika ideaalne akne ja roosvistrikute all kannatavatele inimestele ja neile kellel on tundlik nahatüüp. Mida vähem koostisaineid on tootes, seda parem. Kuna enamus mineraalkosmeetikast on anorgaaniline siis ei vaja see säilitusainete lisamist toodetesse. Meie mineraalne kosmeetika sisaldab looduslikku päikesekaitset ja sisaldavad minimaalses koguses koostisaineid, et allergiliste reaktsioonide risk oleks minimaalne. Enamus meie tooteid sisaldab järgnevaid koostisosi: mica (annab loomuliku sära ja sulandumise nahale), titaandioksiid (annab loodusliku päikesekaitse ja on põletikuvastaste omadustega), tsinkoksiid (annab UV bloki ja on põletikuvastaste omadustega),  rauaoksiidid (looduslikud värvained)

  • Kas mineraalkosmeetika tooted on hea katvusega?

Oleme saanud oma klientidelt tagasisidet, et meie puudrid on väga hea katvusega ja püsivad peal ilusti terve päeva.

  • Kas ma võin meiki maha võtmata magada?

Kuigi mõned mineraalkosmeetika firmad väidavad, et nende kosmeetika on nii puhas, et sellega võib magada siis meie seda ei soovita. Alati on parem puhastada oma nägu enne magama minekut, et nahk saaks hingata ja naharakud uueneda.

  • Kas mineraalkosmeetika kuivatab nahka?

Ei kuivata. Mineraalpuudri kandmisel nahale võib tunduda nahk pisut kuiv aga kui mineraalid jõuavad naha loomuliku rasuga seguneda siis loob see kestva katvuse ja loomuliku väljanägemise. Seega sobib mineraalne kosmeetika ka kuivale nahale.

  • Kuidas ma tean missugused toonid on minu nahale kõige sobilikumad?

Me oleme üritanud tooteid näidata ja kirjeldada võimalikult täpselt. Aga kuna internetist toodete valimine on raske siis on meil välja pakkuda odavad toodete testrid, et saaksid enne täistoote ostmist proovida kas vastav toode on Sinu nahatoonile ja soovidele vastav.

  • Kas mineraalkosmeetikal on säilivusaeg?

Teoorias ei ole mineraalkosmeetikal säilivusaega. Kuna sellel on anorgaaniline koostis siis ei ole selles baktereid. Siiski soovitame avatud toote ära kasutada paari aasta jooksul. Seda sellepärast, et pintsel millega puudrit peale kantakse puutub kokku nahaga ja võib puudrisse baktereid viia. Meigipintsleid tuleks regulaarselt pesta, siis ei ole ka bakteritel nii suurt kasvulava.

Anna meile julgelt märku, kui Sul tekkis küsimusi, millele siin vastust ei leidunud :)