Kohaletoimetamine

Meie e-poest on võimalik kaupa tellida Eesti piires.

Kauba kättesaamiseks on kolm võimalust:

–              Itella SmartPOST pakiautomaat. Hind 2,50 € . Valides SmartPOSTi täpsustage Lisainfo kastis, millisesse SmartPosti automaati soovite oma pakki saada.

–              Omniva Maksikiri. Hind 1,40 € . Valige see võimalus, kui teil on ostukorvis ainult testrid (nii minitestrid kui suured testrid) Pakk saadetakse Eesti piires Sinu poolt antud aadressile. Maksikirjal puudub paki liikumise jälgimise võimalus st. on võimalus, et pakk ei jõua sihtpunkti!

–              Omniva Postipakk Hind 3,94e. Pakk saadetakse Eesti piires Sinu poolt antud aadressile. Postipakil on kauba liikumise jälgimise võimalus.

HETKEL PAKUME VAID SMARTPOSTI PAKIAUTOMAATI TELLIMISE VÕIMALUST! VABANDAME!

Üle 50 € ostu puhul on Eesti piires kauba saatmine Itella SmartPOSTi automaati tasuta. Kui tellimus ületab 50 € valige ikkagi sobiv kauba saatmisviis – ostukorvisüsteem arvestab saatmistasu automaatselt maha.

Kauba paneme teele 1-2 tööpäeva jooksul. Pärast kauba üleandmist transpordipakkujale hakkavad kehtima Itella SmartPOST OÜ või Omniva poolt kehtestatud tähtajad, mille kohta saab täpsemat infot Itella või Omniva veebilehelt.  Me ei vastuta viivituste eest, mille on põhjustanud transporditeenuse pakkuja. Üldiselt jõuab kaup kliendini 2-5 tööpäeva jooksul pärast tellimuse esitamist