Roosad ja lillad lauvärvid

Meil on hetkel valikus 20 erinevat roosakat ja lillakat tooni mineraalset lauvärvi. Täistooted on suuruses 4gr ja 2gr, olenevalt tootjast. Suuremad lauvärvid on toodetud USAs ja väiksemad Hollandis. Kõik siin pakutavad roosad ja lillad lauvärvid on väga kvaliteetsed, need ei sisalda nahka ärritavaid kahjulikke aineid. Koostisosadeks on ainult vilgukivi (mica), titaaniumdioksiid ja/või rauaoksiidid ja osade toonide puhul ka karmiin. Lauvärvid segunevad väga hästi omavahel. Samuti saad nendega teha lainerijoont (niisutades enne pintslit või kandes nahale eelnevalt niisutavat kreemi)

Suured testrid on suuruses 1/4 (veerand) täistoote suurusest, need on pakendatud zip-lock kotikestesse ja minitestrid on samuti zip-lock kotikestes, koguseliselt sisaldavad minitestrid vähemalt paariks korraks silmameigi tegemiseks piisavat kogust, et saaksid katsetada, kas antud toon Sulle sobib ja meeldib :)

Lauvärve on kõige mugavam peale kanda spetsiaalsete lauvärvi pintslitega, meil on välja pakkuda klassikaline lauvärvi pintsel mis sobib ideaalselt nii lauvärvi pealekandmiseks kui hajutamiseks, ümar hajutamise pintsel on suurema otsaga ja sobib hajutamiseks, väikese otsaga lauvärvi pintsel sobib lainerijoone tegemiseks ja täpsemaks silma kontuurimiseks, tavaline lauvärvi pintsel on väiksem ja mugav kaasas kanda, sellel on terav ots seega sobib ka lainerijoone tegemiseks, ja silmalaineri pintsel on spetsiaalselt lainerijoone tegemiseks.