Mineraalpuudrid

Meie pakutavad mineraalpuudrid on 100% looduslikud. Valikus mineraalsed jumestuspuudrid, aluspuudrid, pealispuudrid, peitepuudrid, põsepunad, päikesepuudrid ja särapuudrid. Kõik ideaalse meigi tegemiseks!

Jumestuspuudrid on kasutamiseks kas üksi või jumestuskreemi peale, need on hea katvusega ja erinevate toonivalikutega. Aluspuuder on väga hele baaspuuder ja seda kasutatakse üldiselt kas jumestuspuudri või jumestuskreemi all tugevate nahatooni erinevuste ühtlustamiseks, pealispuudrit kasutatakse jumestuskreemi kinnitamiseks või täiesti iseseisvana, see on väga õrn ja peeneteraline – väga hea meigi ühtlustamiseks ilma nn puudrikorra tekitamiseta. Rasusemale nahale mõeldud riisipuuder on samuti kasutamiseks pealispuudrina. Peitepuudrid on kasutamiseks kui Sul on väga nähtavad nahatooni erinevused, nt tumedad või sinised silmaümbrused, punased laigud, akne jms, need on väga tugeva pigmendiga ja õigel kasutamisel katavad kõik nahatooni erinevused.

Mineraalsed päikesepuudrid annavad nahale suvise ja tervisliku jume, samuti särapuudrid ning põsepunad teevad pale nooruslikuks. Kõik mineraalpuudrid omavad päikesekaitsefaktorit 15, on veekindlad ja on valmistatud Hollandis