Jumestuspuudrid

Allahindlus!
jumestuspohi-hele-neutraalne

0.75€28.00€ 0.50€28.00€

thumbnail
thumbnail
thumbnail
thumbnail
thumbnail
thumbnail
thumbnail
thumbnail
thumbnail

Toote kirjeldus

Mineraalsete jumestuspuudrite koostiseks on naturaalsed purustatud mineraalid, mis muudavad Sinu naha veatuks ja terveks. Need sobivad ka väga tundlikutele nahatüüpidele. Jumestuspuuder ühtlustab nahka, katab näonaha vead, omab päikesekaitsefaktorit SPF 15, samas on jumestuspuuder kerge ja ei kuivata nahka, samuti on mineraalsed jumestuspuudrid veekindlad.

1.0 – Sobilik heledatele neutraalse ja kollaka alatooniga nahatoonidele 1.2 -Sobilik heledatele neutraalse ja sooja alatooniga nahatoonidele 2.0 -Sobilik heledatele ja keskmistele neutraalse alatooniga nahatoonidele 2.3 -Sobilik keskmistele kollakate alatoonidega nahatoonidele 3.0 -Sobilik keskmistele soojade ja kollakate alatoonidega nahatoonidele 3.10 -Sobilik keskmistele neutraalsete alatoonidega päevitunud nahatoonidele 3.15 -Sobilik keskmistele neutraalsete ja soojade alatoonidega päevitunud nahatoonidele 3.2 -Sobilik keskmistele ja päevitunud neutraalsete ja soojade alatoonidega nahatoonidele 4.0 -Sobilik soojade alatoonidega päevitunud nahatoonidele. Infoks- Eestis on talveperioodidel kõige populaarsemad jumestuspuudrid 1.2 ja 2.0 ning suveperioodil 3.0 ja 3.10

Mineraalseid jumestuspuudreid tuleks peale kanda spetsiaalsete puudripintslitega. Kabuki pintsel on tugevamate harjastega ja annab väga hea katvuse. Pehmem puudripintsel annab loomulikuma ja kergema katvuse. Probleemseid piirkondi ja nahavigu saab väga hästi katta väiksema ja tugevamate harjastega peitepuudri pintsliga. Kui Sinu näonahk on väga kuiv siis niisuta seda enne kreemiga, lase natuke aega imenduda, tupsuta salvrätikuga üleliigne niiskus ja kanna alles siis puuder nahale. Üldiselt aga seguneb puuder nahal Sinu naha rasuga ja tänu sellele tekib ka nahale kaitse ja meik muutub veekindlaks. Kui Sa soovid katvamat tulemust siis jällegi niisuta eelnevalt nahka kreemiga, lase imenduda, tupsuta ära üleliigne ja kasuta puudri pealekandmiseks meigikäsna – vajuta puuder nahale ja pühi pintsliga üleliigne maha.

Täistoote kaal +/- 8gr

Meie tooted